UX Design

Obraz jest wart więcej niż tysiąc słów, jak głosi stare chińskie przysłowie. My się z nim zgadzamy. Dlatego zamiast opisywać, co możesz zmienić w projekcie, aby był lepszy, wolimy to pokazać.

Pierwsze kroki

We wstępnych fazach projektu dobrze jest przygotować proste szkice ekranów i procesów. Dzięki temu wszyscy członkowie zespołu zyskają bardziej precyzyjny wgląd w strukturę produktu. Pierwsze makiety mogą być wykonane nawet na papierze. I już na takich wstępnych wersjach produktu można prowadzić badania.

Klikalne prototypy

Klikalne, zdigitalizowane prototypy to kolejny krok rozwoju produktu. Mogą mieć niską lub wysoką szczegółowość (low/high-fidelity). Makiety w wersji low-fidelity wykorzystuje się zwykle na początku życia projektu, aby zobrazować myśli i wygładzić flow. Mogą również służyć do bardziej złożonych testów.

High-fidelity to makiety, które wyglądają niemal identycznie, jak końcowy produkt. Mogą być przekazane developerom do wdrożenia. Mogą jednak służyć również, jako…

Makiety do badań

Na prototypach o wysokiej szczegółowości prowadzi się np. testy A/B. Ważne jest to, aby wiernie oddać końcowy produkt i nie rozpraszać użytkownika uwagami o tym, że coś nie działa albo coś będzie wyglądać inaczej.

Możemy przygotować dla Ciebie wszystkie typy makiet.

NAPISZ DO NAS

W czym możemy Ci pomóc?